Vállalkozásfejlesztési fórum Kisújszálláson
2016. április 8.

Vállalkozások számára elérhető

pályázati kiírások bemutatása

A Széchenyi Programiroda Tanácsadó

és Szolgáltató Nonprofit Kft. tisztelettel meghívja Önt

a 2016. április 22-én, pénteken 9.30 órakor tartandó

VÁLLALKOZÁSFEJLESZTÉSI FÓRUMÁRA,

a kisújszállási Városházára

Program:

09:00-09:30: Regisztráció

09:30-09:35: Köszöntőt mondanak:

Dr. Fazekas Sándor országgyűlési képviselő

Dr. Bene Ildikó megyei fejlesztési miniszteri biztos

Kovács Sándor, a JNSZ Megyei Közgyűlés Elnöke

Kecze István, Kisújszállás polgármestere

09:50-09:55:
A Széchenyi Programiroda feladatainak bemutatása
Előadó: Buzás László regionális igazgató

09:55-10:15:
Pályázási feltételrendszer a Széchenyi 2020 programban
Előadó: Papp Róbert, Fejlesztési tanácsadó

10:15-10:25:
Fiatalok vállalkozóvá válása program bemutatása
Előadó: Bíró Réka szakmai vezető

10:25-10:50:
Aktuális vállalkozói pályázatok bemutatása és projektmegvalósítás tapasztalatai
Előadó: Menkóné Tóth Anita fejlesztési tanácsadó

11:00-11:20:
A Vidékfejlesztési Program bemutatása a 2014-2020-as időszakban és aktuális pályázati kiírások ismertetése
Előadó: Dr. Barancsi Ágnes, az MNVH Jász-Nagykun-Szolnok megyi területi felelőse

11:20-11:35:
Rövid Ellátási Lánc (REL) bemutatása és Fiatal Gazda Program
Előadó: Gál Alla, a Nemzeti Agrárgazdasági Kamara vidékfejlesztési referense

A szervezők kérik, hogy a fórumon részt venni szándékozók április 18-án 17 óráig jelentkezzenek név, cégnév, telefonszám, megjelölésével alábbi elérhetőségek valamelyikén Cserni Zita irodavezetőnél: e-mailben a cserni.zita.fruzsina@szpi.hu címen, telefonon, SMS-ben a 06-30/181-3426-as telefonszámon.

Galéria megtekintése